Zobacz nasze urządzenia spawalnicze

   FIRMA       PROMOCJE  new       CERTYFIKATY       KONTAKT       POCZTA

Nasza oferta:
Materiały spawalnicze
Urządzenia spawalnicze
Osprzęt spawalniczy
Pneumatyka
Sprężarki
Filtrowentylacja
Dystrybucja gazów technicznych
Szkoła spawania
Praca
Sklep

AIR-TECH
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE IMPORTER URZĄDZEŃ ORAZ MATERIAŁOW SPAWALNICZYCH PONAD 10 LAT NA RYNKU SPAWALNICZYM

ZATRUDNI:

Doradca Techniczno Handlowy

SZCZECIN POZNAŃ GORZÓW ZIELONA GÓRA KATOWICE KRAKÓW GDAŃSK
Zadania:
  • Osoba zatrudniona na stanowisku odpowiedzialna będzie za dynamiczny rozwój sprzedaży na podległym terenie.Do zadań kandydata należeć będzie koordynowanie działań sprzedażowych związanych z aktywnym pozyskiwaniem nowych klientów oraz opieką na d aktualnymi klientami firmy
  • Bieżąca analiza rynku dbałość o właściwą jakość realizowanych zadań oraz realizację planów rozwojowych przedsiębiorstwa
Wymagania:
  • Wykształcenie minimum średnie Dobra znajomość języków Angielski lub Niemiecki Umiejętność monitorowania rynku Umiejętnośc raportowania i przebiegu realizacji planu sprzedaży
  • samodzielność i inicjatywa w działaniu
  • umiejętność bardzo dobrej organizacji pracy
  • dyspozycyjność prawo jazdy minimum B dobra znajomość obsługi komputera
Oferujemy:
  • Pracę w międzynarodowym zespole
  • Stałe wynagrodzenie plus miesięczne premie uzależnione od wyników
  • szkolenia krajowe i zagraniczne
  • niezbędne narzędzia do pracy
  • samochód służbowy

Forma kontaktu:
CENTRALA; AIR-TECH SZCZECIN UL.DUBOIS 17; 091 421 06 50 421 02 91 FAX 091 421 38 58 0601 724 974

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)

Adres e-mail: biuro@air-tech2.pl, firma@air-tech.com.pl

Prześlij znajomemuWięcej ofert pracyWprowadź CV

 | FIRMA | PROMOCJE | CERTYFIKATY | KONTAKT | POCZTA | E-mail |

www.gryf.pl
Tematyką naszych stron są:spawanie, Migatronic, spawarki, sprzęt spawalniczy, Szczecin, urządzenia, materiały spawalnicze, AIR-TECH 2, Airtech 2, kemppi, kempi, spawanie mig tig esab zaso